SK CZ
Kúpeľné mesto Dudince

liečba aj ubytovanie
09.05.2012 14:21

Otvorenie kúpeľnej sezóny v Kúpeľoch Dudince

Ani tento rok nebude výnimkou. Kúpele Dudince si na otvorenie kúpeľnej sezóny opäť pripravili bohatý program, na ktorom sa zaručene nebudete nudiť! Organizátorom je Oblastná organizácia cestovného ruchu Dudince, ktorej členmi sú dudinské liečebné domy a hotely. Na 19.5.2012 si …

Ani tento rok nebude výnimkou. Kúpele Dudince si na otvorenie kúpeľnej sezóny opäť pripravili bohatý program, na ktorom sa zaručene nebudete nudiť! Organizátorom je Oblastná organizácia cestovného ruchu Dudince, ktorej členmi sú dudinské liečebné domy a hotely. Na 19.5.2012 si teda nič neplánujte. Pestrý kultúrny program v amfiteátri Dudince čaká iba na vás!

Celá akcia odštartuje o 14:00, kedy bude prebiehať jarmok remesiel a otvorené budú aj gazdovské dvory. Zábava čaká nielen na dospelých, ale aj na deti. Organizátori si práve pre ne pripravili množstvo atrakcií. Samozrejmosťou je chutné a osviežujúce občerstvenie. Od 15:00 až do 23:00 postupne vystúpia rôzne skupiny a spevácke zbory:

  • folklórny súbor Poľana,
  • spevácky zbor Ďatelinky,
  • tanečná skupina Credance (tanečníci zo súťaže Česko-Slovensko má talent 2011),
  • hudobná skupina Slovak Tango (známe hity 30. – 50. rokov),
  • humorista Ján Snopko a jeho hosť Maroš Kramár,
  • najlepšia európska Abba-show Abba revival.


Na záver programu je pripravená bohatá tombola a po nej bude diskotéka, na ktorej sa zabavia všetky vekové kategórie. Celým podujatím vás bude sprevádzať známa moderátorka Petra Bernasovská. Neváhajte a príďte sa zabaviť na otvorenie kúpeľnej sezóny v Kúpeľoch Dudince! Kúpeľný alebo relaxačný pobyt v Dudinciach je ideálnym spôsobom ako zregenerovať svoje sily a zároveň sa zabaviť počas otváracej akcie.